Logo

Poskytovatel služeb v oblasti správy budov a outsourcingu služeb AGEL Servis poskytuje, případně zastřešuje, služby v oblasti správy budov, logistiky a servisu zdravotní techniky společnostem v rámci skupiny AGEL

+420 582 400 000

Kontakty

Telefonní seznam

Obsah


Vedení společnosti

Představenstvo společnosti

Jméno/Pozice E-mail
Josef Vágner - předseda představenstva josef.vagner@asr.agel.cz
Ing. Martin Stafinski - místopředseda představenstva martin.stafinski@asr.agel.cz
Ing. Vladimír Junák - člen představenstva, ekonom vladimir.junak@asr.agel.cz

Management společnosti

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Ing. Radim Nedbal - manažer úseku logistiky 420 775 683 065 radim.nedbal@asr.agel.cz
Ing. Jakub Krawiec - manažer servisu zdravotní techniky 420 725 408 862 jakub.krawiec@asr.agel.cz
Bc. Jaroslav Fojtík - správce logistických areálů 420 602 250 221 jaroslav.fojtik@asr.agel.cz
Jiří Wolker - referent dopravy 420 725 542 402 jiri.wolker@asr.agel.cz
Ing. Bc. Martin Hnyluch - referent centrálního nákupu +420 702 263 265 martin.hnyluch@asr.agel.cz
Alice Molovčáková, DiS. - specialista marketingu a PR +420 737 256 930 alice.molovcakova@atr.agel.cz
Vendula Jemelíková - asistentka provozního úseku +420 606 758 532  vendula.jemelikova@asr.agel.cz
Bc. Jitka Zhánělová - referentka korporátních záležitostí +420 727 953 595 jitka.zhanelova@asr.agel.cz

Servis zdravotní techniky

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Bc. Miroslava Kropová - referent servisu zdravotnické techniky +420 725 455 161    miroslava.kropova@asr.agel.cz
Marek Sliž - servisní technik 420 725 714 335 marek.sliz@asr.agel.cz
Jiří Kaleta - servisní technik 420 724 225 479 jiri.kaleta@asr.agel.cz
Jan Michna - servisní technik 420 702 152 629 jan.michna@asr.agel.cz
Ing. Eva Rusinová - servisní technik +420 702 214 076 eva.rusinova@asr.agel.cz

Logistické areály

Sklad Prostějov

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Miloš Běhounek - vedoucí skladu 420 724 924 241 milos.behounek@asr.agel.cz
Roman Hénik - zást. vedoucího skladu 420 725 129 891 roman.henik@asr.agel.cz

Sklad Třinec

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Petr Sikora - vedoucí skladu 420 724 534 230 petr.sikora@asr.agel.cz

Sklad Praha

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Mgr.Bc. František Šlesinger - vedoucí skladu 420 727 830 706 frantisek.slesinger@asr.agel.cz
Tomáš Kallausch - zást. vedoucího skladu 420 602 270 731 tomas.kallausch@asr.agel.cz