Logo

Poskytovatel služeb v oblasti správy budov a outsourcingu služeb AGEL Servis poskytuje, případně zastřešuje, služby v oblasti správy budov, logistiky a servisu zdravotní techniky společnostem v rámci skupiny AGEL

+420 582 400 000

Kontakty

Telefonní seznam

Obsah


Vedení společnosti

Představenstvo společnosti

Jméno/Pozice E-mail
Mgr. Andrea Čarabová - předsedkyně představenstva andrea.carabova@asr.agel.cz
Ing. Martin Stafinski - místopředseda představenstva martin.stafinski@asr.agel.cz
Ing. Vladimír Junák - člen představenstva, ekonom vladimir.junak@asr.agel.cz

Management společnosti

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Ing. Radim Nedbal - manažer úseku logistiky +420 775 683 065 radim.nedbal@asr.agel.cz
Jiří Kaleta - manažer servisu zdravotní techniky +420 724 225 479 jiri.kaleta@asr.agel.cz
Bc. Jaroslav Fojtík - správce logistických areálů +420 602 250 221 jaroslav.fojtik@asr.agel.cz
Jiří Wolker - správce vozového parku skupiny AGEL +420 725 542 402 jiri.wolker@asr.agel.cz
Ing. Bc. Martin Hnyluch - referent centrálního nákupu +420 702 263 265 martin.hnyluch@asr.agel.cz
Alice Molovčáková, DiS. - specialista marketingu a PR +420 737 256 930 alice.molovcakova@pfd.agel.cz
Bc. Jitka Zhánělová - referentka korporátních záležitostí +420 727 953 595 jitka.zhanelova@asr.agel.cz

Servis zdravotní techniky

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Kateřina Vranková - referent administrativy +420 606 044 871 katerina.vrankova@asr.agel.cz
Nikola Lorenzini - referentka servisu zdravotnické techniky +420 725 455 161    nikola.lorenzini@asr.agel.cz
Denisa Pszczolková - referentka administrativy +420 607 123 420 denisa.pszczolkova@asr.agel.cz
Mgr. Adéla Tomčalová +420 725 997 844  adela.tomcalova@asr.agel.cz
Marek Sliž - servisní technik +420 725 714 335 marek.sliz@asr.agel.cz
Jan Michna - servisní technik +420 702 152 629 jan.michna@asr.agel.cz

Logistické areály

Sklad Prostějov

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Petra Kolbová - vedoucí skladu +420 720 307 473 petra.kolbova@asr.agel.cz
Petr Žák - zást. vedoucího skladu +420 725 129 891 petr.zak@asr.agel.cz

Sklad Třinec

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Pavel Homola - vedoucí skladu +420 725 772 304 pavel.homola​@asr.agel.cz
Jan Heczko - zást. vedoucího skladu +420 702 285 515 jan.heczko@asr.agel.cz

Sklad Praha

Jméno/Pozice Telefon E-mail
Mgr.Bc. František Šlesinger - vedoucí skladu +420 727 830 706 frantisek.slesinger@asr.agel.cz
Tomáš Kallausch - zást. vedoucího skladu +420 602 270 731 tomas.kallausch@asr.agel.cz