Logo

Poskytovatel služeb v oblasti správy budov a outsourcingu služeb AGEL Servis poskytuje, případně zastřešuje, služby v oblasti správy budov, logistiky a servisu zdravotní techniky společnostem v rámci skupiny AGEL

+420 582 400 000

O nás

Novinky a média


Zaměstnanci přispěli na těžce nemocné děti

2.12.2021

Již tradičně se s příchodem adventu zapojili zaměstnanci do charitativního projektu, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohli těžce nemocným dětem. Letos jsme neziskové organizaci Šance, jež je pořadatelem sbírky již 24 let, předali téměř 14 tisíc korun. „Je úžasné, že i v této době myslí lidé na ostatní, a přestože nelze některé věci ovlivnit, můžeme je alespoň trochu změnit. V tomto případě to je pomoc malým pacientům,“ uvedla Alice Molovčáková z odboru marketingu a PR.

celý článek


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví

1.10.2021

Olomouc: Přes 600 zaregistrovaných účastníků si nenechalo 22. a 23. září ujít XIV. Sympozium AGEL, které se po roční nucené přestávce opět konalo v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Odborníci z Česka, Slovenska i Izraele se zde věnovali hlavním třem tématům - biologické léčbě napříč obory, stále aktuálnější elektronizaci zdravotnictví a doplňkovému zdravotnímu pojištění.

celý článek


Naši zaměstnanci podpořili těžce nemocné děti

1.12.2020

K adventu neodmyslitelně patří různé charitativní projekty. Proto se naši zaměstnanci rozhodli zapojit do sbírky, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohou těžce nemocným dětem. Domů si odnesli nejen 155 červených květin, ale i úžasný pocit, že malým pacientům pomohli na cestě za zdravím. Neziskové organizaci Šance, která sbírku pořádá již 23 let, jsme tak předali téměř 14 tisíc korun.

celý článek


Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: